Panelskruv FAST 4,2 mm RostfriDimension: 4,2x48 mm
369 kr/frp
314 kr/frpSpara 15 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Dimension:
4,2x48 mm

4,2 mm Rostfri
Dimension: 4,2x48 mm
314 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Avsedd för montage av utvändig 22 mm panel/lockpanel. Anpassad längd för att inte penetrera det bakomliggande vindskyddet. Material: Rostfritt syrafast stål A4, korrosivitetsklass C5. Burk.
Varumärke
FASTBeskrivning
Avsedd för montage av utvändig 22 mm panel/lockpanel. Anpassad längd för att inte penetrera det bakomliggande vindskyddet. Material: Rostfritt syrafast stål A4, korrosivitetsklass C5. Burk.
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
| Art.Nr. | 285530 |
| Dimension | 4,2x48 mm |
| Färg | Silver |
| Utförande | Dimension: 4,2x48 mm |
| Diameter | 4,2 mm |
| Längd | 48 mm |
| Antal | 250 st/frp |
| Material | Rostfritt A4 Syrafast stål |
| Typ | Panelskruv |
| EAN-nr | 7319972855307 |
