Panelskruv FAST 4,2 mm RostfriDimension: 4,2x70 mm
386 kr/frp
347 kr/frpSpara 10 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Dimension:
4,2x70 mm

4,2 mm Rostfri
Dimension: 4,2x70 mm
347 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Avsedd för montage av utvändig 22 mm panel/lockpanel. Anpassad längd för att inte penetrera det bakomliggande vindskyddet. Material: Rostfritt syrafast stål A4, korrosivitetsklass C5. Burk.
Varumärke
FASTBeskrivning
Avsedd för montage av utvändig 22 mm panel/lockpanel. Anpassad längd för att inte penetrera det bakomliggande vindskyddet. Material: Rostfritt syrafast stål A4, korrosivitetsklass C5. Burk.
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
| Art.Nr. | 285532 |
| Dimension | 4,2x70 mm |
| Färg | Silver |
| Utförande | Dimension: 4,2x70 mm |
| Diameter | 4,2 mm |
| Längd | 70 mm |
| Antal | 200 st/frp |
| Material | Rostfritt A4 Syrafast stål |
| Typ | Panelskruv |
| EAN-nr | 7319972855321 |
