Pinnskruvexpander Västsvensk Byggskruv AB A46x40 mm
7 189 kr/frp
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Dimension:
6 x 40 mm

A4
6x40 mm
7 189 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Västsvensk Byggskruv ABBeskrivning
Pinnskruvexpander (A4 syrafast).
Pinnskruvexpander för montage i betong och sten.
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
| Art.Nr. | 84301 |
| Dimension | 6 x 40 mm |
| Diameter | 6 mm |
| Längd | 40 mm |
| Antal | 200 st/frp |
| Typ | Pinnskruvexpander |
| EAN-nr | 7393940022267 |

