Pinnskruvexpander Västsvensk Byggskruv AB A48x50 mm
4 973 kr/frp
4 923 kr/frpSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Dimension:
8 x 50 mm

A4
8x50 mm
4 923 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Västsvensk Byggskruv ABBeskrivning
Pinnskruvexpander (A4 syrafast).
Pinnskruvexpander för montage i betong och sten.
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
| Art.Nr. | 84304 |
| Dimension | 8 x 50 mm |
| Diameter | 8 mm |
| Längd | 50 mm |
| Antal | 100 st/frp |
| Typ | Pinnskruvexpander |
| EAN-nr | 7393940022298 |

