Pinnskruvexpander Västsvensk Byggskruv AB A48x95 mm
3 077 kr/frp
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Dimension:
8 x 95 mm

A4
8x95 mm
3 077 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Västsvensk Byggskruv ABBeskrivning
Pinnskruvexpander (A4 syrafast).
Pinnskruvexpander för montage i betong och sten.
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
| Art.Nr. | 84306 |
| Dimension | 8 x 95 mm |
| Diameter | 8 mm |
| Längd | 95 mm |
| Antal | 50 st/frp |
| Typ | Pinnskruvexpander |
| EAN-nr | 7393940022311 |

