Pinnskruvexpander Västsvensk Byggskruv AB A412x145 mm
3 571 kr/frp
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Dimension:
12 x 145 mm

A4
12x145 mm
3 571 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Västsvensk Byggskruv ABBeskrivning
Pinnskruvexpander (A4 syrafast).
Pinnskruvexpander för montage i betong och sten.
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
| Art.Nr. | 84317 |
| Dimension | 12 x 145 mm |
| Diameter | 12 mm |
| Längd | 145 mm |
| Antal | 25 st/frp |
| Typ | Pinnskruvexpander |
| EAN-nr | 7393940022427 |

