Pinnskruvexpander Västsvensk Byggskruv AB A412x200 mm
4 134 kr/frp
3 077 kr/frpSpara 26 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Dimension:
12 x 200 mm

A4
12x200 mm
3 077 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Västsvensk Byggskruv ABBeskrivning
Pinnskruvexpander (A4 syrafast).
Pinnskruvexpander för montage i betong och sten.
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
| Art.Nr. | 84319 |
| Dimension | 12 x 200 mm |
| Diameter | 12 mm |
| Längd | 200 mm |
| Antal | 20 st/frp |
| Typ | Pinnskruvexpander |
| EAN-nr | 7393940022441 |

