Pinnskruvexpander Västsvensk Byggskruv AB A420x180 mm
2 492 kr/frp
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Dimension:
20 x 180 mm

A4
20x180 mm
2 492 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Västsvensk Byggskruv ABBeskrivning
Pinnskruvexpander (A4 syrafast).
Pinnskruvexpander för montage i betong och sten.
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
| Art.Nr. | 84322 |
| Dimension | 20 x 180 mm |
| Diameter | 20 mm |
| Längd | 180 mm |
| Antal | 5 st/frp |
| Typ | Pinnskruvexpander |
| EAN-nr | 7393940022472 |

