Rännkrokskruv Gunnebo Fastening 5x25 mm Rostfri Vaxad Tx255x25 mm 10 st
69 kr/frp
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Utförande:
5x25 mm 10 st

5x25 mm Rostfri Vaxad Tx25
5x25 mm 10 st
69 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

För montage av rännkrokar. Skruven har TX-fäste för bästa grepp och skärande spets för minskad sprickbildning.
Varumärke
Gunnebo FasteningBeskrivning
För montage av rännkrokar. Skruven har TX-fäste för bästa grepp och skärande spets för minskad sprickbildning.
Egenskaper
| Varumärke | Gunnebo Fastening |
| Art.Nr. | 69912 |
| Utförande | 5x25 mm 10 st |
| Diameter | 5 mm |
| Längd | 25 mm |
| Antal | 10 st/frp |
| Bits/Hylsa | TX25 |
| Material | Rostfritt Härdat Stål |
| Typ | Rännkrokskruv |
| EAN-nr | 7318470219192 |
