Rännkroksskruv FAST 4.8
fr.171 kr/frp
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

4.8
171 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Rännkroksskruv FAST 4.8 är en rännkroksskruv, rostfri, Torx, avsedd för infästning av rännkrok. Den låga huvudprofilen och den rätta gängan gör skruven speciellt lämplig. Bits: Torx. Material: Rostfritt stål A2. Burk.
Varumärke
FASTBeskrivning
Rännkroksskruv FAST 4.8 är en rännkroksskruv, rostfri, Torx, avsedd för infästning av rännkrok. Den låga huvudprofilen och den rätta gängan gör skruven speciellt lämplig. Bits: Torx. Material: Rostfritt stål A2. Burk.
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
| Dimension | 4.8x25, 4.8x35 mm |
| Färg | Rostfri, Svart, Vit |
| Diameter | 4,8 mm |
| Längd | 25, 35 mm |
| Ytbehandling | Rännkrok |
| Antal | 100 st/frp |
| Bits/Hylsa | T20 |
| Material | Rostfritt A2 stål |
| Typ | Rännkroksskruv |
