Sandwichpanelskruv Gunnebo Fastening GTR-W GREYCOAT 6,4 mm6,4x210 mm
1 839 kr/frp
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Utförande:
6,4x210 mm

GTR-W GREYCOAT 6,4 mm
6,4x210 mm
1 839 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Självgängande (dubbelgängade) borrskruvar av ythärdat kolstål. Borrspets för trä, gänga av typen Hi-Lo samt sexkanthuvud. Monterad bricka och vulkaniserat EPDM-gummi. Extra korrosionsskydd av typen gRey.coat.
Varumärke
Gunnebo FasteningBeskrivning
Självgängande (dubbelgängade) borrskruvar av ythärdat kolstål. Borrspets för trä, gänga av typen Hi-Lo samt sexkanthuvud. Monterad bricka och vulkaniserat EPDM-gummi. Extra korrosionsskydd av typen gRey.coat.
Egenskaper
| Varumärke | Gunnebo Fastening |
| Art.Nr. | P150210R0PL |
| Utförande | 6,4x210 mm |
| Diameter | 6,4 mm |
| Längd | 210 mm |
| Antal | 100 st/frp |
| Material | Ythärdat Kolstål |
| Bits/Hylsa | 8mm sexkant |
| Typ | Sandwichpanelskruv |
| EAN-nr | 5906718934253 |
