Sandwichpanelskruv Gunnebo Fastening GTR16 GREYCOAT 6,3 mm6,3x315 mm
5 305 kr/frp
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Utförande:
6,3x315 mm

GTR16 GREYCOAT 6,3 mm
6,3x315 mm
5 305 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Självgängande (dubbelgängade) borrskruvar av ythärdat kolstål, med borrspets # 6. Extra fingängade med ökat sexkanthuvud, monterad bricka och vulkaniserat EPDM-gummi. Extra korrosionsskydd av typen gRey.coat.
Varumärke
Gunnebo FasteningBeskrivning
Självgängande (dubbelgängade) borrskruvar av ythärdat kolstål, med borrspets # 6. Extra fingängade med ökat sexkanthuvud, monterad bricka och vulkaniserat EPDM-gummi. Extra korrosionsskydd av typen gRey.coat.
Egenskaper
| Varumärke | Gunnebo Fastening |
| Art.Nr. | P157315R0PL |
| Utförande | 6,3x315 mm |
| Diameter | 6,3 mm |
| Längd | 315 mm |
| Antal | 100 st/frp |
| Typ | Sandwichpanelskruv |
| Material | Ythärdat Kolstål |
| Bits/Hylsa | 8mm sexkant |
| EAN-nr | 5906718943286 |
