Sandwichpanelskruv Gunnebo Fastening GTx12 BI-METAL 5,5 mm5,5x185 mm
6 935 kr/frp
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Utförande:
5,5x185 mm

GTx12 BI-METAL 5,5 mm
5,5x185 mm
6 935 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Självgängande (dubbelgängade) borrskruvar av austenitiskt rostfritt stål, med borrspets # 5. Extra fingängade med sexkanthuvud, monterad rostfri bricka och vulkaniserat EPDM-gummi.
Varumärke
Gunnebo FasteningBeskrivning
Självgängande (dubbelgängade) borrskruvar av austenitiskt rostfritt stål, med borrspets # 5. Extra fingängade med sexkanthuvud, monterad rostfri bricka och vulkaniserat EPDM-gummi.
Egenskaper
| Varumärke | Gunnebo Fastening |
| Art.Nr. | P1751850PL |
| Utförande | 5,5x185 mm |
| Diameter | 5,5 mm |
| Längd | 185 mm |
| Antal | 100 st/frp |
| Typ | Sandwichpanelskruv |
| Material | Austenitiskt Rostfritt Stål |
| Bits/Hylsa | 8mm sexkant |
| EAN-nr | 5906718938152 |
