Spånskiveskruv FAST Stål 3.8 FZB
fr.146 kr/frp
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Stål 3.8 FZB
146 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Spånskiveskruv FAST Stål 3.8 FZB är en skruv för infästning av spånskivor på stålregel max 2,0 mm. Försedd med cutterspets och rillor under huvudet som fräser och försänker. Ytbehandling: Elförzinkad. Burk.
Varumärke
FASTBeskrivning
Spånskiveskruv FAST Stål 3.8 FZB är en skruv för infästning av spånskivor på stålregel max 2,0 mm. Försedd med cutterspets och rillor under huvudet som fräser och försänker. Ytbehandling: Elförzinkad. Burk.
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
| Dimension | 3.8x25, 3.8x42 mm |
| Diameter | 3,8 mm |
| Längd | 25, 42 mm |
| Ytbehandling | Elförzinkad |
| Antal (st/frp) | 250 st/frp |
| Bits/Hylsa | PH2 |
| Produkttyp | Spånskiveskruv |
