Spånskiveskruv FAST Stål 3.8 FZBDimension: 3,8x42 mm
171 kr/frp
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Dimension:
3.8x42 mm

Stål 3.8 FZB
Dimension: 3,8x42 mm
171 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Spånskiveskruv FAST Stål 3.8 FZB är en skruv för infästning av spånskivor på stålregel max 2,0 mm. Försedd med cutterspets och rillor under huvudet som fräser och försänker. Ytbehandling: Elförzinkad. Burk.
Varumärke
FASTBeskrivning
Spånskiveskruv FAST Stål 3.8 FZB är en skruv för infästning av spånskivor på stålregel max 2,0 mm. Försedd med cutterspets och rillor under huvudet som fräser och försänker. Ytbehandling: Elförzinkad. Burk.
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
| Art.Nr. | 285193 |
| Dimension | 3.8x42 mm |
| Diameter | 3,8 mm |
| Längd | 42 mm |
| Ytbehandling | Elförzinkad |
| Antal | 250 st/frp |
| Bits/Hylsa | PH2 |
| Typ | Spånskiveskruv |
| EAN-nr | 7319972851934 |
