Spånskiveskruv Västsvensk Byggskruv AB Stål 1 mm FZB3,9x30 mm, Zink
408 kr/frp
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Dimension:
3,9 x 30 mm
Färg:
Zink

Stål 1 mm FZB
3,9x30 mm, Zink
408 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Västsvensk Byggskruv ABBeskrivning
Spånskiveskruv för stålregel max 1 mm.
Vass spets med dubbelledande gängor som griper omedelbart, penetrerar mycket snabbt i stålregeln, samtidigt som rillorna under huvudet försänker skruven.
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
| Art.Nr. | 1930 |
| Dimension | 3,9 x 30 mm |
| Färg | Zink |
| Diameter | 3,9 mm |
| Längd | 30 mm |
| Ytbehandling | Elförzinkad 5 my |
| Antal | 1000 st/frp |
| Bits/Hylsa | PH 2 |
| Typ | Spånskiveskruv |
| EAN-nr | 7393940019304 |

