Undertakskruv FAST FosfateradDimension: 4,2x22 mm
202 kr/frp
174 kr/frpSpara 14 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Fosfaterad
Dimension: 4,2x22 mm
174 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Undertakskruv FAST Fosfaterad är avsedd för montage av undertaklister mot trä eller skivmaterial. Max materialtjocklek: 2x0,7 mm. Ytbehandling: Fosfaterad. Burk.
Varumärke
FASTBeskrivning
Undertakskruv FAST Fosfaterad är avsedd för montage av undertaklister mot trä eller skivmaterial. Max materialtjocklek: 2x0,7 mm. Ytbehandling: Fosfaterad. Burk.
Recensioner
Daniel SVerifierad köpare
för 2 år sedanVaran kom snabbt och det var bra kvalitet på skruven.
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
| Art.Nr. | 285468 |
| Dimension | 4.2x22 mm |
| Diameter | 4,2 mm |
| Längd | 22 mm |
| Ytbehandling | Fosfaterad |
| Antal (st/frp) | 500 st/frp |
| Bits/Hylsa | PH2 |
| Produkttyp | Undertakskruv |
| EAN-nr | 7319972854683 |
