VVS-Skruv FAST Polerad A2Dimension: 4,0x30 mm
244 kr/frp
156 kr/frpSpara 36 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Dimension:
4.0x30 mm

Polerad A2
Dimension: 4,0x30 mm
156 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

VVS-Skruv FAST Polerad A2 har en kullerförsänkt skalle med bits krysspår. Användningsområden: För infästningar i t.ex. badrum, toaletter och andra våtutrymmen. Ger ett bra korrosionsskydd. Helgängad. Material: Rostfritt stål A2. Burk. Antal längder: PZ.
Varumärke
FASTBeskrivning
VVS-Skruv FAST Polerad A2 har en kullerförsänkt skalle med bits krysspår. Användningsområden: För infästningar i t.ex. badrum, toaletter och andra våtutrymmen. Ger ett bra korrosionsskydd. Helgängad. Material: Rostfritt stål A2. Burk. Antal längder: PZ.
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
| Art.Nr. | 281059 |
| Dimension | 4.0x30 mm |
| Diameter | 4 mm |
| Längd | 30 mm |
| Ytbehandling | Rostfritt Stål |
| Antal | 100 st/frp |
| Bits/Hylsa | PZ2 |
| Typ | VVS-skruv |
| EAN-nr | 7319972810597 |
