
VVS-Skruv FASTPolerad A2Dimension: 6,0x75 mm
872 kr/frp 876 kr/frp
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Dimension
- Förväntas åter i lager 2026-05-18
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
VVS-Skruv FAST Polerad A2 har en kullerförsänkt skalle med bits krysspår. Användningsområden: För infästningar i t.ex. badrum, toaletter och andra våtutrymmen. Ger ett bra korrosionsskydd. Helgängad. Material: Rostfritt stål A2. Burk. Antal längder: PZ.
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
|---|---|
| Art.Nr. | 281081 |
| Dimension | 6.0x75 mm |
| Diameter | 6 mm |
| Längd | 75 mm |
| Ytbehandling | Rostfritt Stål |
| Antal | 100 st/frp |
| Bits/Hylsa | PZ3 |
| Typ | VVS-skruv |
| EAN-nr | 7319972810818 |
