Ankarspik FAST TDG 4,0x40 Burk
151 kr/frp
119 kr/frpSpara 21 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

TDG 4,0x40 Burk
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Ankarspik FAST TDG 4,0x40 Burk är en spik med runt kamgängat skaft och flat försänkt huvud. Används i huvudsak i kombination med byggbeslag. Ytbehandling: TDG, korrosivitetsklass C4. Burk.
Varumärke
FASTBeskrivning
Ankarspik FAST TDG 4,0x40 Burk är en spik med runt kamgängat skaft och flat försänkt huvud. Används i huvudsak i kombination med byggbeslag. Ytbehandling: TDG, korrosivitetsklass C4. Burk.
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
| Art.Nr. | 290710 |
| Dimension | 4,0x40 mm |
| Diameter | 4 mm |
| Längd | 40 mm |
| Ytbehandling | TDG |
| Antal (st/frp) | 300 st/frp |
| Material | Kolstål |
| Produkttyp | Ankarspik |
| EAN-nr | 7319972907105 |
