Dyckert FAST FörkoppradDimension: 1,4x35 mm, Innehåll: 600 st
169 kr/frp
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Dimension:
1,4x35 mm

Förkopprad
Dimension: 1,4x35 mm, Innehåll: 600 st
169 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Dyckert FAST Förkopprad är en dyckert med runt skaft och osthuvud. Den används för lister och foder inomhus. Ytbehandling: Förkopprad. Burk.
Varumärke
FASTBeskrivning
Dyckert FAST Förkopprad är en dyckert med runt skaft och osthuvud. Den används för lister och foder inomhus. Ytbehandling: Förkopprad. Burk.
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
| Art.Nr. | 290885 |
| Dimension | 1,4x35 mm |
| Diameter | 1,4 mm |
| Längd | 35 mm |
| Ytbehandling | Förkopprad |
| Antal | 600 st/frp |
| Typ | Dyckert |
| EAN-nr | 7319972908850 |
