Dyckert FAST Vit
fr.219 kr/frp
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Vit
219 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Dyckert FAST Vit är en lackerad dyckert med räfflat skaft och koniskt huvud. Används till spikning av färdigmålade snicker m.m. inomhus. Burk.
Varumärke
FASTBeskrivning
Dyckert FAST Vit är en lackerad dyckert med räfflat skaft och koniskt huvud. Används till spikning av färdigmålade snicker m.m. inomhus. Burk.
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
| Dimension | 1,4x30, 1,7x35, 1,7x40, 2,0x50 mm |
| Färg | Vit |
| Diameter | 2, 1,4, 1,7 mm |
| Längd | 30, 35, 40, 50 mm |
| Ytbehandling | Lackerad |
| Antal (st/frp) | 500, 800, 1200, 1400 st/frp |
| Produkttyp | Dyckert |
