Dyckert Gunnebo Fastening 1,2 mm Mini Elförzinkad
fr.245 kr/frp
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

1,2 mm Mini Elförzinkad
245 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Dyckert Mini 18GA – För klena snickerier i torr miljö, exempelvis listverk, paneler eller träskivor.
Varumärke
Gunnebo FasteningBeskrivning
Dyckert Mini 18GA – För klena snickerier i torr miljö, exempelvis listverk, paneler eller träskivor.
Recensioner
Mats-Ola RVerifierad köpare
för 1 år sedanBeställde enligt ovan men fick dyckert på 30 mm. Ringde och påtalade och inom en vecka kom rätt spik. Perfekt skött, alla kan missa i en plocklista.
+ Driftsäker
Egenskaper
| Varumärke | Gunnebo Fastening |
| Art.Nr. | Z751431-GUNB |
| Utförande | 1,2x30 mm, 1,2x40 mm, 1,2x50 mm |
| Diameter | 1,2 mm |
| Längd | 30, 40, 50 mm |
| Antal | 2000, 3000 st/frp |
| Material | Kolstål |
| Typ | Dyckert |
