Dyckert Gunnebo Fastening 1,57 mm Syrafast A41,57x50 mm
1 512 kr/frp
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Utförande:
1,57x50 mm

1,57 mm Syrafast A4
1,57x50 mm
1 512 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Dyckert Mellan 16GA – För klena till medelgrova snickerier i fuktig miljö, exempelvis listverk, paneler eller träskivor.
Varumärke
Gunnebo FasteningBeskrivning
Dyckert Mellan 16GA – För klena till medelgrova snickerier i fuktig miljö, exempelvis listverk, paneler eller träskivor.
Egenskaper
| Varumärke | Gunnebo Fastening |
| Art.Nr. | 70644 |
| Utförande | 1,57x50 mm |
| Diameter | 1,57 mm |
| Längd | 50 mm |
| Antal | 2500 st/frp |
| Typ | Dyckert |
| Material | Rostfri AISI316 |
| EAN-nr | 7318470220723 |
