Dyckert Gunnebo Fastening Gulförzinkad2x35 mm 1000 st, Z179546
325 kr/frp
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Utförande:
2x35 mm 1000 st, Z179546

Gulförzinkad
2x35 mm 1000 st, Z179546
325 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Används inomhus för att fästa färdigmålade snickerier i trä, exempelvis vid uppsättning av lister och andra typer av finsnickerier.
Varumärke
Gunnebo FasteningBeskrivning
Används inomhus för att fästa färdigmålade snickerier i trä, exempelvis vid uppsättning av lister och andra typer av finsnickerier.
Egenskaper
| Varumärke | Gunnebo Fastening |
| Art.Nr. | Z179546 |
| Utförande | 2x35 mm 1000 st, Z179546 |
| Diameter | 2 mm |
| Längd | 35 mm |
| Antal | 1000 st/frp |
| Typ | Dyckert |
| Material | Kolstål |
| EAN-nr | 7318471795466 |
