Spik FAST LKH VitDimension: 1,7x40 mm
250 kr/frp
Se priset!
30 dagars prisgaranti

LKH Vit
Dimension: 1,7x40 mm
250 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Spik FAST LKH Vit är en spik med räfflat skaft och lågkullrigt huvud. Används till spikning av färdigmålade snickerier m.m. inomhus. Vitlackerad. Burk.
Varumärke
FASTBeskrivning
Spik FAST LKH Vit är en spik med räfflat skaft och lågkullrigt huvud. Används till spikning av färdigmålade snickerier m.m. inomhus. Vitlackerad. Burk.
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
| Art.Nr. | 290741 |
| Dimension | 1.7x40 mm |
| Färg | Vit |
| Diameter | 1,7 mm |
| Ytbehandling | Lackerad |
| Antal (st/frp) | 800 st/frp |
| Längd | 40 m |
| EAN-nr | 7319972907419 |
