Spik Gunnebo Fastening Blank3,4x100 mm 800 st
529 kr/frp
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Utförande:
3,4x100 mm 800 st

Blank
3,4x100 mm 800 st
529 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Används inomhus och i torra miljöer för att fästa samman virkesdelar i trä eller temporära byggnadskonstruktioner såsom formbyggen.
Varumärke
Gunnebo FasteningBeskrivning
Används inomhus och i torra miljöer för att fästa samman virkesdelar i trä eller temporära byggnadskonstruktioner såsom formbyggen.
Egenskaper
| Varumärke | Gunnebo Fastening |
| Art.Nr. | Z400610 |
| Utförande | 3,4x100 mm 800 st |
| Diameter | 3,4 mm |
| Längd | 100 mm |
| Antal | 800 st/frp |
| Typ | Spik |
| Material | Kolstål |
| EAN-nr | 7318474006101 |
