Spik Gunnebo Fastening Varmförzinkad min 50 µm3,4x90 mm 250 st
279 kr/frp
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Utförande:
3,4x90 mm 250 st

Varmförzinkad min 50 µm
3,4x90 mm 250 st
279 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Används för att fästa samman virkesdelar i trä, exempelvis vid bygge av staket och allmänna träkonstruktioner.
Varumärke
Gunnebo FasteningBeskrivning
Används för att fästa samman virkesdelar i trä, exempelvis vid bygge av staket och allmänna träkonstruktioner.
Egenskaper
| Varumärke | Gunnebo Fastening |
| Art.Nr. | Z400613 |
| Utförande | 3,4x90 mm 250 st |
| Diameter | 3,4 mm |
| Längd | 90 mm |
| Antal | 250 st/frp |
| Typ | Spik |
| Material | Kolstål |
| EAN-nr | 7318474006132 |
