
Pappspik FASTFZVDimension: 2,5x30 mm, Innehåll: 500 st
167 kr/frp
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Dimension

FZV
Dimension: 2,5x30 mm, Innehåll: 500 st 167 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Pappspik FAST FZV är en spik med runt skaft och platt huvud. Används för spikning av asfaltsboard, takpapp, byggfolie m m. Ytbehandling: Varmförzinkad. Burk.
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
|---|---|
| Art.Nr. | 290658 |
| Dimension | 2,5x30 mm |
| Diameter | 2,5 mm |
| Längd | 30 mm |
| Ytbehandling | Varmförzinkad |
| Antal | 500 st/frp |
| Typ | Pappspik |
| EAN-nr | 7319972906580 |
