
Trådspik FASTBlankDimension: 2,8x75 mm, Innehåll: 1500 st
389 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Dimension (mm)
Antal (st/frp)

Blank
Dimension: 2,8x75 mm, Innehåll: 1500 st 389 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Trådspik FAST Blank är en spik med räfflat skaft och flat huvud. De används till allmänna byggnadskonstruktioner, ställningar, regelverk m.m. För inomhusbruk. Ytbehandling: Obehandlat stål.
Hink.
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
|---|---|
| Art.Nr. | 290014 |
| Dimension | 2.8x75 mm |
| Diameter | 2,8 mm |
| Längd | 75 mm |
| Ytbehandling | Obehandlad |
| Antal (st/frp) | 1500 st/frp |
| EAN-nr | 7319972900144 |
