
Trådspik FASTFZVDimension: 6,0x200 mm, Innehåll: 50 st
384 kr/frp
30 dagars prisgaranti
Dimension (mm)

FZV
Dimension: 6,0x200 mm, Innehåll: 50 st 384 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Trådspik FAST FZV är en spik med räfflat skaft och flat huvud. De används till allmänna byggnadskonstruktioner, ställningar, regelverk m m. För utomhusbruk. Ytbehandling: Varmförzinkad. Burk.
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
|---|---|
| Art.Nr. | 290565 |
| Dimension | 6.0x200 mm |
| Diameter | 6 mm |
| Längd | 200 mm |
| Ytbehandling | Varmförzinkad |
| Antal (st/frp) | 50 st/frp |
| EAN-nr | 7319972905651 |
