
Trådspik FASTTDGDimension: 4,0x125 mm, Innehåll: 300 st
396 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Dimension (mm)
Antal (st/frp)

TDG
Dimension: 4,0x125 mm, Innehåll: 300 st 396 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Trådspik FAST TDG är en spik med räfflat skaft och flat huvud. De används till allmänna byggnadskonstruktioner, ställningar, regelverk m.m. För utomhusbruk. Ytbehandling: TDG, korrosivitetsklass C4.
Övrigt
- Korrosivitetsklass: C4
- Frp: Hink
- Användningsområde: Byggnadskonstruktioner, ställningar, regelverk m m.
- Korrosivitetsklass: C4
- Frp: Hink
- Användningsområde: Byggnadskonstruktioner, ställningar, regelverk m m.
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
|---|---|
| Art.Nr. | 290079 |
| Dimension | 4.0x125 mm |
| Diameter | 4 mm |
| Längd | 125 mm |
| Ytbehandling | TDG |
| Antal (st/frp) | 300 st/frp |
| EAN-nr | 7319972900793 |
