Maskeringstejp Work It 3-pack Med 19/25/38 mm x 50 Meter
84,90 kr
78 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Maskeringstejp Work It 3-pack Med 19/25/38 mm x 50 Meter
78 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Om du vill ha ett lyckat resultat när du målar en vägg är det viktigt att maskera kanterna och skydda golv och möbler. Du får helt knivskarpa färgkanter med rätt maskeringstejp och du skyddar möbler och golv mot irriterande färgfläckar och oönskade penseldrag med rätt maskeringsmaterial.
Varumärke
Home itBeskrivning
Om du vill ha ett lyckat resultat när du målar en vägg är det viktigt att maskera kanterna och skydda golv och möbler. Du får helt knivskarpa färgkanter med rätt maskeringstejp och du skyddar möbler och golv mot irriterande färgfläckar och oönskade penseldrag med rätt maskeringsmaterial.
Enkel och effektiv användning
- Skyddar kanter, golv och möbler vid målning
- Lätt att applicera och ta bort utan att lämna limrester
- Passar för både små och stora målningsprojekt
Specifikationer
- Bredd: 19 / 25 / 38 mm
- Längd: 50 meter
- Skyddar kanter, golv och möbler vid målning
- Lätt att applicera och ta bort utan att lämna limrester
- Passar för både små och stora målningsprojekt
Specifikationer
- Bredd: 19 / 25 / 38 mm
- Längd: 50 meter
Egenskaper
| Varumärke | Home it |
| Art.Nr. | 38745 |
| Färg | Gul |
| Längd | 110 mm |
| Bredd | 110 mm |
| Höjd | 85 mm |
| Vikt | 0,379 kg |
| Produkttyp | Maskeringstejp |
| EAN-nr | 5708614387450 |
