
Byggtejp Tesa48 mm x 50 m Silver 4663
124 kr 204 kr
Spara 39 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti

48 mm x 50 m Silver 4663
124 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Mycket god vidhäftning även på grova ytor. Vattentät och smidig. Avrivbar för hand.
Egenskaper
| Varumärke | Tesa |
|---|---|
| Art.Nr. | 996207 |
| Färg | Silver |
| Bredd | 48 mm |
| Produkttyp | Byggtejp |
| Längd | 50 m |
| Bredd | 48 cm |
| EAN-nr | 4042448424044 |
