Byggtejp Tesa Silver 466248 mm
99 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Silver 4662
48 mm
99 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

För tätning av skarvar, ventilationsrör och byggskivor samt för förslutning, fixering, buntning och förpackning. God vidhäftning även på grova ytor. God väderbeständighet och diffusionstäthet. Smidig, lättavrullad och avrivbar för hand.
Varumärke
TesaBeskrivning
För tätning av skarvar, ventilationsrör och byggskivor samt för förslutning, fixering, buntning och förpackning. God vidhäftning även på grova ytor. God väderbeständighet och diffusionstäthet. Smidig, lättavrullad och avrivbar för hand.
Egenskaper
| Varumärke | Tesa |
| Art.Nr. | 996220 |
| Färg | Silver |
| Utförande | 48 mm |
| Bredd | 48 mm |
| Längd | 50 m |
| Typ | Byggtejp |
| EAN-nr | 4042448392954 |
