
Reparationstejp Tesa48 mm x 20 m Transparent
181 kr 258 kr
Spara 30 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti

48 mm x 20 m Transparent
181 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Exceptionellt starkt grepp även på ojämna ytorMotståndskraftig, vattentät och effektiv i extrema väderförhållanden och temperaturer från -10°C till +90°CMycket praktisk och lätt att använda
Egenskaper
| Varumärke | Tesa |
|---|---|
| Art.Nr. | 343177 |
| Färg | Transparent |
| Bredd | 48 mm |
| Produkttyp | Reparationstejp |
| Längd | 20 m |
| Bredd | 48 cm |
| EAN-nr | 4063565106507 |
