Förseglingstejp BORA 60 mm x 25 m
30 dagars prisgaranti
Kontakta oss på 010-140 01 00 för pris eller besök oss i någon av våra visningsbutiker för att köpa den här produkten.
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
BORABeskrivning
Svart förseglingstejp från BORA. 60 mm x 25 m.
Egenskaper
| Varumärke | BORA |
| Art.Nr. | UDB25 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 145 mm |
| Höjd | 60 mm |
| Djup | 145 mm |
| Serie | Pure |
| Produkttyp | Tejp |
| EAN-nr | 4260326371796 |


