Artura Dubbelgrind Högervänd 197×175 cm + 16 cm stålstolparSkiffergrå/Gråsvart, Höger
28 979 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Gråsvart
Hängning:
Vänster

Artura Dubbelgrind Högervänd 197×175 cm + 16 cm stålstolpar
Skiffergrå/Gråsvart, Höger
28 979 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Artura Dubbelgrind Högervänd 197×135 cm + 16 cm stålstolpar
Art.nr. består av:
Komplett dubbelgrind levereras inkl. plankor, stålstolpar för nedgjutning, fäste och låskista. Grind leveras samlat.
- Grind
Högervänd och öppnas Inåt - sett från fästets sida. - Stålstolpar: 8x8x236 cm varmgalvaniserad/pulverlackerad RAL 7021 gråsvart
- Grindram: 2 mm varmgalvaniserad stål 30x40 mm.
- Invändig list: 23x30 mm.
- Justerbara staplar inkl. bultar.
- Kompositplankor skiffergrå med trästruktur 18x145 mm.
- Färg äkthet: Din garanti för PLUS-produkten kommer att pågå i många år. Färgen kommer max ändra 10%.
- Inkl. rostfria låskista m/3 nycklar, 4-stift cylinder och tillbehör.
Fördelen med komposit är underhåll och lång livslängd. Produkten behöver bara tvättas av med vatten, så du slipper tänka på slipning och efterbehandling med träskydd/måling.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 17594-21 |
| Bredd | 197 cm |
| Färg | Gråsvart |
| Hängning | Vänster |
| Djup | 3 cm |
| Höjd | 145 cm |
| Vikt | 152 kg |
| Material | Komposit |
| Serie | Artura |
| Produkttyp | Port |
| EAN-nr | 5703393736314 |






