Dubbelgrind PLUS Harmoni inkl. BeslagVit RAL 9010, 200x180 cm
8 395 kr
7 976 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
200 cm
Färg:
Vit RAL 9010
Höjd:
180 cm

Harmoni inkl. Beslag
Vit RAL 9010, 200x180 cm
7 976 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Skapa harmoni i din utemiljö med denna vackra trädgårdsgrind i FSC-certifierat trä. De smala listerna har en kamouflerande effekt och begränsar insynen utan att skärma av den helt. Samtidigt skapar samspelet mellan vertikala och horisontella lister en vacker persienneffekt som för tankarna till de vackra japanska vikväggarna.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Skapa harmoni i din utemiljö med denna vackra trädgårdsgrind i FSC-certifierat trä. De smala listerna har en kamouflerande effekt och begränsar insynen utan att skärma av den helt. Samtidigt skapar samspelet mellan vertikala och horisontella lister en vacker persienneffekt som för tankarna till de vackra japanska vikväggarna.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 173730-13 |
| Bredd | 200 cm |
| Certifiering | FSC 100% |
| Färg | Vit RAL 9010 |
| Höjd | 180 cm |
| Vikt | 24 kg |
| Djup | 34 mm |
| Material | Furu/Gran |
| Serie | Harmoni |
| Yta | Fungicidbehandlad och grundmålat |
| Form bord | Rektangulär |
| Typ | Grind |
| EAN-nr | 5703393746191 |


