



Dubbelgrind PLUSSilence inkl. BeslagUmbra-grå RAL 7022, 200x140 cm
6 299 kr7 099 kr
Spara 11 %
Kampanj
tom 30/4
30 dagars prisgaranti
Höjd

Silence inkl. Beslag
Umbra-grå RAL 7022, 200x140 cm6 299 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Inspirationen till Silence-serien kommer från mönstren på de klassiska fönsterluckorna. Designen bidrar till att skapa ett tätt utseende som är idealiskt för avskärmning och avgränsning av utrymmen i villaträdgårdar. De små springorna i staketet ger en känsla av öppenhet på båda sidor av staketet. Kombinationen av smala lameller och bredare stavar skapar ett mer privat utrymme där du ändå kan hålla ett öga på vad som händer på andra sidan staketet.
Varumärke
Beskrivning
Inspirationen till Silence-serien kommer från mönstren på de klassiska fönsterluckorna. Designen bidrar till att skapa ett tätt utseende som är idealiskt för avskärmning och avgränsning av utrymmen i villaträdgårdar. De små springorna i staketet ger en känsla av öppenhet på båda sidor av staketet. Kombinationen av smala lameller och bredare stavar skapar ett mer privat utrymme där du ändå kan hålla ett öga på vad som händer på andra sidan staketet.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
|---|---|
| Art.Nr. | 153270-22 |
| Bredd | 200 cm |
| Certifiering | FSC 100% |
| Färg | Umbra grå RAL 7022 |
| Material | Furu/Gran |
| Serie | Silence |
| Form bord | Rektangulär |
| Produkttyp | Grind |
| Höjd | 140 cm |
| Yta | Fungicidbehandlad och grundmålat |
| Djup | 34 mm |
| EAN-nr | 5703393744234 |