



Dubbelgrind PLUSSilence inkl. BeslagUmbra-grå RAL 7022, 200x170 cm
6 499 kr7 509 kr
Spara 13 %
Kampanj
tom 30/4
30 dagars prisgaranti
Höjd

Silence inkl. Beslag
Umbra-grå RAL 7022, 200x170 cm6 499 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Inspirationen till Silence-serien kommer från mönstren på de klassiska fönsterluckorna. Designen bidrar till att skapa ett tätt utseende som är idealiskt för avskärmning och avgränsning av utrymmen i villaträdgårdar. De små springorna i staketet ger en känsla av öppenhet på båda sidor av staketet. Kombinationen av smala lameller och bredare stavar skapar ett mer privat utrymme där du ändå kan hålla ett öga på vad som händer på andra sidan staketet.
Varumärke
Beskrivning
Inspirationen till Silence-serien kommer från mönstren på de klassiska fönsterluckorna. Designen bidrar till att skapa ett tätt utseende som är idealiskt för avskärmning och avgränsning av utrymmen i villaträdgårdar. De små springorna i staketet ger en känsla av öppenhet på båda sidor av staketet. Kombinationen av smala lameller och bredare stavar skapar ett mer privat utrymme där du ändå kan hålla ett öga på vad som händer på andra sidan staketet.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
|---|---|
| Art.Nr. | 153280-22 |
| Bredd | 200 cm |
| Certifiering | FSC 100% |
| Färg | Umbra grå RAL 7022 |
| Material | Furu/Gran |
| Serie | Silence |
| Form bord | Rektangulär |
| Produkttyp | Grind |
| Höjd | 170 cm |
| Yta | Fungicidbehandlad och grundmålat |
| Djup | 34 mm |
| EAN-nr | 5703393744258 |