



Enkelgrind PLUSTokyo Bredd inkl. Beslag UmbragråUmbra grå RAL 7022, 150x90 cm
4 359 kr5 069 kr
Spara 14 %
Kampanj
26 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Tokyo Bredd inkl. Beslag Umbragrå
Umbra grå RAL 7022, 150x90 cm4 359 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tokyo-serien är inspirerad av den japanska estetiken, där lugn och stringens står i fokus. Ett vackert och trendigt staket med smala längsgående lister. Det japaninspirerade staketet är perfekt runt en terrass eller som en avdelare i trädgården där du vill ha en liten vrå av lugn och ro i ditt uterum. De smala lamellerna ger kamouflage, så att du bara kan ana en smula av din omgivning genom staketet. Om du vill ha mer avskildhet kan du enkelt låta växterna klättra. Använd lamellerna till krokar, blomkrukor och verktyg, eller låt dem vara som de är och släpp in ljuset med vackra skuggor och ljusspel på din uteplats.
Varumärke
Beskrivning
Tokyo-serien är inspirerad av den japanska estetiken, där lugn och stringens står i fokus. Ett vackert och trendigt staket med smala längsgående lister. Det japaninspirerade staketet är perfekt runt en terrass eller som en avdelare i trädgården där du vill ha en liten vrå av lugn och ro i ditt uterum. De smala lamellerna ger kamouflage, så att du bara kan ana en smula av din omgivning genom staketet. Om du vill ha mer avskildhet kan du enkelt låta växterna klättra. Använd lamellerna till krokar, blomkrukor och verktyg, eller låt dem vara som de är och släpp in ljuset med vackra skuggor och ljusspel på din uteplats.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
|---|---|
| Art.Nr. | 174230-22 |
| Bredd | 150 cm |
| Certifiering | FSC 100% |
| Färg | Umbra grå RAL 7022 |
| Material | Furu/Gran |
| Serie | Tokyo |
| Form bord | Rektangulär |
| Produkttyp | Grind |
| Djup | 44 mm |
| Höjd | 90 cm |
| Yta | Fungicidbehandlad och grundmålat |
| EAN-nr | 5703393745521 |