Grind NSH till Panelstängsel Grön
Rek. pris 2 329 kr
2 209 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

till Panelstängsel Grön
2 209 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Panelstängselgrind. grind till panelstängsel med mått på 118 x 103 cm, perfekt för att komplettera ditt stängsel. finns i färgerna grön (ral6005) och grå (ral7016).
Varumärke
NSHBeskrivning
Panelstängselgrind. grind till panelstängsel med mått på 118 x 103 cm, perfekt för att komplettera ditt stängsel. finns i färgerna grön (ral6005) och grå (ral7016).
innehåller
- 2 x stolpar ø6 x 150 cm
- 1 x grind
- 1 x lås med 3 nycklar inkl. handtag
- 2 x staplar- 2 x stolphättor ø6 cm
- 2 x stolphättor ø4 cm
specifikationer
- omkrets cm: 406 cm
- nettovikt i kg: 15.5 kg
- material: järn
- färg: grön
- produkthöjd cm: 103 cm
- produktbredd cm: 118 cm
- produktdjup cm: 5 cm
- 2 x stolpar ø6 x 150 cm
- 1 x grind
- 1 x lås med 3 nycklar inkl. handtag
- 2 x staplar- 2 x stolphättor ø6 cm
- 2 x stolphättor ø4 cm
specifikationer
- omkrets cm: 406 cm
- nettovikt i kg: 15.5 kg
- material: järn
- färg: grön
- produkthöjd cm: 103 cm
- produktbredd cm: 118 cm
- produktdjup cm: 5 cm
Egenskaper
| Varumärke | NSH |
| Art.Nr. | 111-368 |
| Bredd | 118 cm |
| Färg | Grön |
| Höjd | 103 cm |
| Längd | 5 cm |
| Material | Metall |
| Produkttyp | Grind |
| Vikt | 16,5 kg |
| EAN-nr | 5705858031309 |


