Grind Palmako Luise 10
fr.329 kr
fr.319 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Leveransbegränsning
Tyvärr kan vår leverantör inte skicka denna produkt över hela landet. Fyll i ditt postnummer för att se om de kan leverera till just dig.

Luise 10
319 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Grind Palmako Luise 10 är en grind med vertikala staketspjälor med mellanrum och med spetsig topp. Köp till denna grind till ditt staket från Palmako.
Varumärke
PalmakoBeskrivning
Grind Palmako Luise 10 är en grind med vertikala staketspjälor med mellanrum och med spetsig topp. Köp till denna grind till ditt staket från Palmako.
Denna grind finns i flera utföranden.
Dokument
Recensioner
Ola WVerifierad köpare
för 1 vecka sedanEleonore PVerifierad köpare
för 1 månad sedanÖverensstämmer med bilden. Snabb leverans
Egenskaper
| Varumärke | Palmako |
| Bredd | 90 cm |
| Djup | 3,5 cm |
| Höjd | 100 cm |
| Material | Gran |
| Serie | Luise |
| Vikt | 7 kg |
| Träslag | Gran |
| Garanti | 5 år |
| Färg | Grå tryckimpregnerad, Grön tryckimpregnerad, Vitmålad |
| Typ | Grind, Staket |

