



LineaBreda grind - 150x80 cmSvart
1 999 kr2 019 kr
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Bredd

Linea Breda grind - 150x80 cm
Svart1 999 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Linea Breda grind - 150x80 cm
- Sidoramar: 44x90 mm omlimad
- Topp/-bottenram: 44x68 mm
- Panel: 18x32 mm
- Snedsträva: 13x68 mm
- Avstånd mellan lister: Ca. 52 mm
- Levereras med: Rostfria spikar/slagskruvar
- Tillbehör: Stolpar och beslag
Linea-serien är ett klassisk fasadstaket som presenterar ditt hem och din uppfart på bästa sätt. Det öppna uttrycket verkar välkomnande och elegant tillsamans med omgivninger och passar bra till både ett nybyggt hus och de lite äldre. Kombinera staketet med dörra för en skräddarsydd och funktionell stängsel som passar dina behov.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
|---|---|
| Art.Nr. | 17697-15 |
| Bredd | 300 cm |
| Färg | Svart |
| Vikt | 24 kg |
| Material | Furu/Gran |
| Serie | Linea |
| Typ | Grind |
| Djup | 4,4 cm |
| Höjd | 80 cm |
| EAN-nr | 5703393735744 |
