Osaka PLUS Dubbel grind - 200x180 cm
fr.8 255 kr
fr.7 842 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Dubbel grind - 200x180 cm
7 842 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 599 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Osaka Dubbel grind - 200x180 cm
| Egenskaper: - Portram: 42x90 mm "limmade" - Lister: 15x44 mm - Skrålist: 15x90 mm - Avstånd mellan lister: 64 mm - Slagskruvar: rostfritt - Stolpar ingår ej. - Grinden levereras utan beslag Osaka staket är vår japanskinspirerade serie av trästaket uppbyggda av horisontella lister som släpper igenom ljuset, men som samtidigt säkerställer lugn och avskildhet. Använd det vackra Osaka-staketet i kombination med grindar för till exempel rumsindelning eller avskärmning runt en terrass eller trädgård. |
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Bredd | 200 cm |
| Serie | Osaka |
| Material | Furu/Gran |
| Höjd | 93, 180 cm |
| Typ | Grind |
| Djup | 4,2 cm |
| Färg | Svart RAL 9005, Vit RAL 9010 |
| Vikt | 16, 24 kg |

