Osaka PLUS Dubbel grind - 200x93 cmVit
6 071 kr
5 767 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
200 cm

Dubbel grind - 200x93 cm
Vit
5 767 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Osaka Dubbel grind - 200x93 cm
- Grindramar: 42x90 mm omlimad
- Listor: 15x44 mm
- Snedsträva: 15x90 mm
- Avstånd mellan lister: 64 mm
- Förskjutna lister
- Levereras med: Rostfria slagskruvar
- Tillbehör: Stolpar och grindbeslag
Osaka staket er våra japansikt inspirerade trästaket byggda av horisontella lister, som låter ljuset passera samtidigt som det skapar lung och avskildhet. Använd det vackra Osaka-staketet tillsammens med grindar - till exempel som en rumsavdelning eller skärm runt en terrass eller trädgård.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 17466-13 |
| Bredd | 200 cm |
| Färg | Svart RAL 9005 |
| Vikt | 16 kg |
| Djup | 4,2 cm |
| Höjd | 93 cm |
| Material | Furu/Gran |
| Serie | Osaka |
| Typ | Grind |
| EAN-nr | 5703393735218 |

