Silence PLUS Dubbel grind - 200x110 cmSvart
4 175 kr
3 966 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Dubbel grind - 200x110 cm
Svart
3 966 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 599 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Silence Dubbel grind - 200x110 cm
- Grindramar: 34x90 mm omlimad
- Bottenram:34x68 mm
- Beklädnad: 11,5x120 mm
- Lister: 11,5x25 mm
- Snedsträva: 11,5x28 mm
- Levereras med: Rostfria spikar/slagskruvar
- Tillbehör: Stolpar och grindbeslag
Silence-staket har många användningsområden. Kombinationen av de smala lamellerne och de täta ytorna gör det möjligt att skärma av för visning men samtidigt kunna följa vad som händer på andra sidan staketet. Kombinera Silence-grind med staket i olika designer för en skräddarsydd lösning.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 15326-15 |
| Bredd | 200 cm |
| Serie | Silence |
| Material | Furu/Gran |
| Höjd | 110 cm |
| Typ | Grind |
| Färg | Svart |
| Djup | 3,4 cm |
| Vikt | 16 kg |
| EAN-nr | 5703393735386 |

