Skärmgrind PLUS Silence 100x110 cm Svart
2 128 kr
2 022 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Silence 100x110 cm Svart
2 022 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 599 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Skärmgrind Silence 100x110 cm Svart är en dörr som används tillsammans med Silence skärmar för att få en dörröppning ut till övriga trädgården. Tillverkad i tryckimpregnerad/fungicid- och grundbehandlad furu/gran.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Skärmgrind Silence 100x110 cm Svart är en dörr som används tillsammans med Silence skärmar för att få en dörröppning ut till övriga trädgården. Tillverkad i tryckimpregnerad/fungicid- och grundbehandlad furu/gran.
Egenskaper:
- Dimension ram: 34x90 mm
- Levereras färdigmonterad med rostfri spik och skruv
- Grinden är förstärkt med extra reglar
Monteras med beslag och stolpe, OBS! ingår ej.
Välj stolpe efter hur du ska montera grinden. För stabil montage i mark bör stolpen grävas ner 100-110 cm i marken och du bör då välja en stolpe som är 100-110 cm högre än grinden.
- Dimension ram: 34x90 mm
- Levereras färdigmonterad med rostfri spik och skruv
- Grinden är förstärkt med extra reglar
Monteras med beslag och stolpe, OBS! ingår ej.
Välj stolpe efter hur du ska montera grinden. För stabil montage i mark bör stolpen grävas ner 100-110 cm i marken och du bör då välja en stolpe som är 100-110 cm högre än grinden.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 15316-15 |
| Bredd | 100 cm |
| Serie | Silence |
| Material | Furu |
| Höjd | 110 cm |
| Typ | Grind |
| Färg | Svart |
| Djup | 3,4 cm |
| EAN-nr | 5703393713810 |

