
Tokyo PLUSDubbel grind - 200x140 cm
fr.5 199 kr
utvalda på
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Tokyo Dubbel grind - 200x140 cm
Egenskaper:
- Bredd: 200 cm
- Djup: 4,4 cm
- Höjd: 140 cm
- Sidoramar: 42 × 90 mm - "limmade"
- Lister: 15 × 44 mm
- Skrålist: 28 × 90 mm
- Avstånd mellan lister: 21 mm
- Slagskruvar i rostfritt stål
- Stolpar ingår ej
- Levereras utan beslag
- Bredd: 200 cm
- Djup: 4,4 cm
- Höjd: 140 cm
- Sidoramar: 42 × 90 mm - "limmade"
- Lister: 15 × 44 mm
- Skrålist: 28 × 90 mm
- Avstånd mellan lister: 21 mm
- Slagskruvar i rostfritt stål
- Stolpar ingår ej
- Levereras utan beslag
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
|---|---|
| Bredd | 200 cm |
| Produkttyp | Grind |
| Material | Furu/Gran |
| Serie | Tokyo |
| Höjd | 140 cm |
| Djup | 4,4 cm |
| Färg | Svart RAL 9005, Vit RAL 9010 |
| Vikt | 22, 24 kg |


